A-lag


Hovedtrener

Steinar Sørum
steina-s@online.no
934 52 558

Ass. trener

Filip Nilsson
filip.nilsson72@outlook.com
932 76 304

Lagleder

Elin Skrettingland
elinskrett@hotmail.com
405 26 535


U21 NHA Elite


For sesongen 2018/19 har vi et samarbeidslag med Lørenskog Ishockeyklubb på U21 elitenivå.

Trenere og lagledere fra Lørenskog.

Sportschef & hovedtrener

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515


U18 NHA Elite


Hovedtrener

Jimmy Komulainen
komulainen@skienhockey.no
+46 70 944 12 12

Sportschef

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Ass. trener

Julius Byrkjeland
julius@sitedesigner.se
+46 73 082 00 88

Lagleder

Tormod Hunkilen
thunkilen@gmail.com
906 65 131


U18 1. div


Sportschef

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Hovedtrener

Mike Stastny

Ass. trener

Jimmy Komulainen
komulainen@skienhockey.no
+46 70 944 12 12

Ass. trener

Julius Byrkjeland
julius@sitedesigner.se
+46 73 082 00 88

Lagleder

Øystein Sørensen
oystein.sorensen@sor.no
959 49 938

Lagleder

Julie Strøm
julie@istelemark.no
970 04 924


U14


Hovedtrener

Julius Byrkjeland
julius@sitedesigner.se
+46 73 082 00 88

Lagleder

Halvor Nyberg
halvor.nyberg@efd.induction.com
915 38 687

Lagleder

Lars Skui
lars.skui@amesto.no
930 02 593

Lagleder

Silje Bugtene Hafredal
silje_hafredal@hotmail.com
982 96 006


U12


Hovedtrener

Simen Kristiansen
simen.kristiansen96@gmail.com
900 18 403

Ass. trener og lagleder

Pål Morten Hansen
pal.morten.hansen@enwa.com
932 92 92


U11


Hovedtrener

Per Morten Weber
permortenweber@yahoo.no
995 42 227

Ass. trener og lagleder

Per Inge Håland
peringehaland@gmail.com
917 89 097


U8/U10


Trener og Lagleder U10

Cristian Solis
driversolis@hotmail.com
984 11 856

Trener og Lagleder U8

Tommy Jonassen
tommy.jonassen@email.com
410 13 084

Ass. trener

Christer Klovholt
christerklovholt@hotmail.com
930 29 625


Jentehockey


Jenter og gutter spiller sammen i Skien Ishockeyklubb, og vi ønsker oss mange jenter i klubben.

Kontaktperson

Silje Bugtene Hafredal
silje_hafredal@hotmail.com
982 96 006


Old Boys


Kontaktperson