Senior - 2. divisjon


Hovedtrener

Steinar Sørum

Lagleder

Elin Skrettingland
elinskrett@hotmail.com
405 26 535


U21 NHA Elite


Hovedtrener

Sportssjef & ass. trener

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Ass. trener

Sindre Jessen
sindre@skienhockey.no

Lagleder

Tormod Hunkilen
thunkilen@gmail.com
906 65 131


U18 NHA Elite


Hovedtrener

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Ass. trener

Ass. trener

Sinja Paurat
sinja@skienhockey.no

Lagleder

Elin Bråthen
elin@ikab.no
416 03 874


U15


Hovedtrener

Sindre Jessen
sindre@skienhockey.no

Ass. trener

Sinja Paurat
sinja@skienhockey.no

Lagleder

Halvor Nyberg


U13


Hovedtrener

Simen Kristiansen
simen.kristiansen96@gmail.com
900 18 403

Lagleder

Morten Misje
morten.misje@sf-nett.no
909 23 192


U11


Hovedtrener

Per Morten Weber
permortenweber@yahoo.no
995 42 227

Ass. trener og lagleder

Per Inge Håland
peringehaland@gmail.com
917 89 097


U8/U10


Trener og lagleder U8

Cristian Solis
driversolis@hotmail.com
984 11 856

Trener og lagleder U10

Tommy Jonassen
tommy.jonassen@email.com
410 13 084

Ass. trener

Christer Klovholt
christerklovholt@hotmail.com
930 29 625


Jentehockey


Jenter og gutter spiller sammen i Skien Ishockeyklubb, og vi ønsker oss mange jenter i klubben.

Old boys


Kontaktperson