A-lag


Hovedtrener

Ville Vaija

Ass. trener

TBA

Lagleder

Elin Skrettingland
elinskrett@hotmail.com
405 26 535


U21 NHA Elite


Hovedtrener

Nicklas Hudd

Sportssjef & Hovedtrener

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Ass. trener

Ville Vaija

Ass. trener

Denis Omelka

Lagleder

Tormod Hunkilen
thunkilen@gmail.com
906 65 131


U18 NHA Elite


Hovedtrener

Nicklas Hudd

Sportssjef & Hovedtrener

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Ass. trener

Sinja Paurat

Lagleder

Elin Bråthen


U18 1. div


Sportssjef

Sam Liebkind
liebkind@skienhockey.no
916 88 515

Hovedtrener

Denis Omelka

Ass. trener

Ville Vaija

Ass. trener

Lagleder

Øystein Sørensen
oystein.sorensen@sor.no
959 49 938

Lagleder

Julie Strøm
julie@istelemark.no
970 04 924


U14


Hovedtrener

Sinja Paurat

Ass. trener

Denis Omelka

Lagleder

Lars Skui
lars.skui@amesto.no
930 02 593

Lagleder


U12


Hovedtrener

Simen Kristiansen
simen.kristiansen96@gmail.com
900 18 403

Ass. trener og lagleder

Pål Morten Hansen
pal.morten.hansen@enwa.com
932 92 92


U11


Hovedtrener

Per Morten Weber
permortenweber@yahoo.no
995 42 227

Ass. trener og lagleder

Per Inge Håland
peringehaland@gmail.com
917 89 097


U8/U10


Trener og Lagleder U8

Cristian Solis
driversolis@hotmail.com
984 11 856

Trener og Lagleder U10

Tommy Jonassen
tommy.jonassen@email.com
410 13 084

Ass. trener

Christer Klovholt
christerklovholt@hotmail.com
930 29 625


Jentehockey


Jenter og gutter spiller sammen i Skien Ishockeyklubb, og vi ønsker oss mange jenter i klubben.

Kontaktperson

Old Boys


Kontaktperson